خرید فروش VPN سپتامبر 17, 2016 soroush No comments

علل استفاده از VPN برای بازی های PS3

انجام بازی های آنلاین برای بسیاری از مردم در سراسر جهان سرگرمی شده است. بنابراین آنها به انجام کنسول های مختلف بازی مانند Play Station یا Xbox اعتیاد پیدا کرده اند. در میان کنسول های بازی Play Station بسیار محبوب است. این کنسول توسط شرکت Sony ساخته شده است. سه نوع از Play Station به نام های PS1، PS2 و PS3 وجود دارد. جدیدترین آنها PS3 است و هفتمین نسل از بازیهای ویدئویی از سونی است.

خرید VPN برای PS3

VPN FOR PS3

دلایل بسیاری وجود دارد که افراد جذب play station 3 می شوند. قدرت پردازنده بالایی در اینجا استفاده شده است. گرافیک استفاده شده در آن کیفیت بسیار بالایی دارد و کیفیت بصری HD به شما می دهد و همچنین کیفیت صدای بسیار بالایی دارد.

اما مردم نمی توانند به همه بازی های سراسر جهان دسترسی داشته باشند حتی اگر آنلاین باشند. زیرا محدودیت هایی برای آنها وجود دارد. به طور معمول افراد علاقمندند که بازی هایی را انجام دهند که در ایالات متحده و بریتانیا در دسترس اند. اما این بازی ها از قسمت های دیگر جهان قابل دسترسی نیستند.

چرا از PS3 VPN SERVICE کنیم

زیرا خرید VPN بهترین راه برای حذف محدودیت ها است. از طریق VPN افراد می توانند به آسانی به چیزهایی دسترسی پیدا کنند که به طور نرمال دسترسی ندارند.

VPN یا شبکه خصوصی مجازی به افراد کمک می کند تا آدرس های IP متفاوتی از کشورهای مختلف بدست آورند. بنابراین با استفاده از آنها می توانید به مشاهده و لذت بردن از هر چیزی که می خواهید بپردازید.

خرید VPN برای دوست داران بازی های play station بسیار مهم است. زیرا آنها مجبورند به صورت آنلاین بازی کنند بنابراین نیاز دارند تا اطلاعات خود را امن نگه دارند، در غیر اینصورت IP آنها ممکن است توسط هکرها نشت کند و آنها را در معرض آسیب قرار دهد.

برای استفاده از VPN شما نیاز به داشتن یک حساب کاربری دارید که می توانید از هر ارائه دهنده سرویس VPN دریافت کنید. parsvpn.online در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. سپس آنها آدرس IP برای شما فراهم می کنند که نیاز به راه اندازی VPN خواهد داشت.

مراحل راه اندازی VPN برای PS3 :

  • ابتدا اطمینان حاصل کنید که PS3 به کامپیوتر متصل نیست
  • سپس نیاز به رفتن به کنترل پنل کامپیوتر دارید.
  • شما باید network and sharing center را انتخاب کنید.
  • به تنظیمات adaptor setting بروید
  • از local area connection به  properties بروید
  • قسمتهای مربوط به آدرس IP را با IP ارائه شده پر کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید تا به قسمت بعدی بروید
  • سپس باید VPN را از network and sharing center انتخاب کنید.
  • سپس نوع اتصال و PS3 را برای کامپیوتر خود انتخاب کنید.

بهترین سرویس های VPN برای  PS3

در نهایت، از بازی ها روی PS3 بدون محدودیت با خرید VPN لذت ببرید. در بازار VPN، تعداد زیادی ارائه دهنده سرویس VPN برای  Play Station وجود دارند. برخی از آنها تست شده اند و امکان استفاده برای بازی های  Play Station و همچنین نمایش های تلویزیونی و کانال های اینترنتی مانند Hulu، Netflix و غیره را دارند.

در اینجا ما بهترین سرویس های VPN مناسب برای PS3 را لیست کرده ایم. برخی از آنها در parsvpn.online ارائه می شوند.

LIST OF VPNs

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *