خرید فروش VPN نوامبر 18, 2016 soroush No comments

VPN بهترین تکنیک ها در دور زدن سانسور را ارائه می دهد

کاربران اینترنت در کشورهایی که برای تحمیل سانسورها روی اینترنت تلاش می کنند در حال متوسل شدن به طیف وسیعی از پروتکل های و تکنیک ها به منظور شکست این محدودیت های دسترسی به وب سایت ها هستند.

VPN و کریو برای دور زدن سانسورهای اینترنت

bypass-censorship

کاربران با هوش در حال کار برای دور زدن این چنین فیلترهایی با تکنیک های نسبتا پیچیده مانند شبکه های خصوصی مجازی (VPN) یا Tor Browser هستند. خرید VPN و خرید کریو امروزه مورد توجه کاربران اصلی اینترنت است که وقت زیادی را به صورت آنلاین می گذارند و برای حریم خصوصی خود ارزش قائل هستند.

بر طبق گزارش NeoMam Studios سانسور اینترنت در سال های اخیر به اوج رسیده است. بیش از 34 کشور از سال 2012 تا کنون سانسور اینترنت را افزایش داده اند و 19 کشور رسانه های اجتماعی و سرویس های VoIP را مسدود کرده اند.

در سال 2013 حدود 39 کشور به طور فعال محتوای آنلاین را فیلتر کرده اند، در حالیکه 35 کشور افزایش نظارت آنلاین و یا قوانین سخت گیرانه تر را اعمال کردند.

تخمین زده می شود که بیش از 685 میلیو کاربر اینترنت در 10 کشور زندگی می کنند که از حداکثر سانسورهای اینترنتی رنج می برند.

با همه این ها، افراد به استفاده از راه حل های خاص برای دریافت مطالب آنلاین مورد نیاز خود رو برده اند که همانطور که گفته شد خرید VPN به عنوان فیلتر شکن یکی از متداول ترین آنها است.

یکی از برترین ابزارهایی که افراد برای شکست سانسور اینترنت استفاده می کنند شامل شبکه خصوصی مجازی (VPN) است، یک فن آوری که از تونل های رمزگذاری شده در ارتباطات آنلاین استفاده می کند برای اینکه آدرس های IP کاربران را پنهان کند و بدیت ترتیب یک مرور ناشناس در اینترنت برای شما فراهم می آورد و همچنین می تواند سانسورهای اعمال شده را دور بزند. در اینجا می توانیم parsvpn.online را به شما معرفی کنیم تا بتوانید خرید VPN و خرید کریو مطمئنی را بر اساس نیاز خود انجام دهید.

حدود 19% از مردم در سراسر جهان از VPN برای پنهان کردن جزئیات مرور کردن آنلاین خود از دولت استفاده می کنند.

Tor Browser Bundle یکی دیگر از ابزارهای استفاده شده توسط افراد برای پنهان کردن موقعیت مکانی و پیکربندی کامپیوتر است. این مرورگر یک شبکه از تونل ها و گره ها را استفاده می کند که مسیر زیگراگی را ارائه می دهد و بدین وسیله از ردیابی جلوگیری می کند.

در همین حال برخی دیگر نیز از پروکسی های وب که برنامه های کاربردی فرم وب سایت هستند استفاده می کنند که به واسطه آنها فیلترهای ملی را دور بزنند و از فایروال ها گذر کنند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *